Навчання приготуванню коктейлів

Останнім часом алкогольні суміші, в народі звані коктейлями, набувають все більшу популярність. Дуже багато хто бажає навчитися самостійно готувати смачні і незвичайні напої. Заробити на цьому вирішив власник одного з готелів Нью-Йорка, що пропонує своїм постояльцям експрес-курси, на яких можна навчитися азам барменського майстерності.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Майстер-класи проводять професійні бармени зі значним досвідом роботи в даній сфері. Проект реалізується наступним чином: клієнт готелю замовляє в номер певний вид коктейлю, а працівник бару замість того, щоб самостійно його приготувати, привозить замовнику набір необхідних інгредієнтів.

Доставленого кількості компонентів вистачає в середньому на 4-5 порцій. Перші дві з них готує бармен на очах здивованого постояльця, а решта келихи пропонує йому наповнити особисто. Кожен крок професіонала докладно коментується, тому повторити «чари» не становить праці.

Ціновий діапазон коктейлів досить широкий — від 45 до 70 доларів. Рецептів пропонується небагато, але найбільш затребуваних, в основі яких, як правило, ром, віскі, текіла, горілка або джин.

Share your thoughts