Навчання дітей англійській мові

Як відомо, англійська мова вважається інструментом міжнародного спілкування. Батьки, які мріють про велике майбутнє для своїх дітей, можливо навіть закордонному докладають масу зусиль, щоб їхні чада вміли розмовляти, читати і писати англійською. Саме тому на організації дитячих мовних курсів можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий бізнес ідеально підходить для тих, хто досконало володіє іноземною мовою (в даному випадку саме англійською) і вміє налагоджувати контакт з дітьми. Бажано мати педагогічну освіту — це викличе довіру у потенційної цільової аудиторії.

Майте на увазі, що для реалізації проекту вам доведеться запастися терпінням — робота з наймолодшими членами суспільства докорінно відрізняється від роботи з дорослими, тому стресостійкість — необхідна якість педагога. Приємно, що стартовий капітал для такого роду бізнесу невеликий — потрібно кілька тисяч рублів для закупівлі навчальних матеріалів. Також не обійтися без комп’ютера з виходом в Інтернет для доступу до великого обсягу корисної інформації. Якщо у вас вдома є оргтехніка у вигляді принтера та ксерокса, витрати на закупівлю книжкових посібників можна буде зменшити.

Добре, якщо ви зможете самостійно приїжджати додому до своїх учнів — це значно скоротить тимчасові витрати ваших клієнтів, і вони обов’язково оцінять зручність сервісу. Але про це потрібно домовлятися з кожним клієнтом індивідуально: можливо, комусь буде зручніше займатися на вашій території. Роботу з дошкільнятами і молодшими школярами краще будувати в ігровій формі. Практика показує, що матеріал засвоюється значно швидше. Підлітків можна зацікавити за допомогою сучасних комп’ютерних програм і новомодних гаджетів.

Конкуренція в цій області достатньо висока, але велика кількість дипломів і сертифікатів, що підтверджують вашу кваліфікацію, а також позитивні відгуки клієнтів допоможуть вам обійти «суперників». На початковому етапі можна встановлювати невисоку вартість заняття — 400-500 рублів у годину. З часом, якщо ваша діяльність піде успішно, ставку можна збільшити, але і при таких розцінках бізнес на навчальних курсах буде дуже прибутковим.

Share your thoughts