Наукові досліди по підписці для юних геніїв

Всі діти від природи допитливі, але з часом інтерес до отримання нових знань може згасати, якщо нудна теорія не підкріплена захоплюючій практикою. Прекрасною і корисною бізнес-ідеєю може стати розсилка експериментаторських наборів, створених для маленьких розумників, за передплатою.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Нещодавно на світ з’явився абсолютно новий проект під назвою genius.box. Призначений він для самих юних членів суспільства у віці від 8 до 12 років. Стартап полягає в тому, що його організатори створюють особливі засоби з різних галузей науки, які дозволяють не просто займатися «зубрінням», а ставити цікаві науково-практичні досліди.

«Геніальні коробки» збираються для діток, які цікавляться хімією, біологією, фізикою, астрономією, математикою, інженерією та іншими подібними науками прикладної спрямованості. Практика показує, що тільки досвідченим шляхом дитина розуміє, для чого він вчить ту чи іншу формулу або закон і як йому допоможуть ці знання в житті. Простіше кажучи, проект genius.box покликаний мотивувати школярів і викликати бажання «гризти граніт науки» з ще більшим завзяттям.

Цікаво, що батьки, які піклуються про розвиток свого чада, мають можливість оформити підписку на розсилку ось таких унікальних коробочок з дослідами і приблизно раз у два тижні підкріплювати бажання дитини вчитися за допомогою експериментів.

У Росії ця ніша поки вільна, тому зайняти в ній гідне місце навіть починаючому підприємцю буде дуже легко. Головне — володіти креативним мисленням і бажанням не тільки заробити, але і зробити діточок та їх батьків трішки щасливішими.

Share your thoughts