Natural Cycles – «мобільна» контрацепція

У наше століття високих технологій людством було придумано чимало гаджетів, але ніхто не міг і уявити, що можна буде додуматися до такого. У Німеччині було створено мобільний додаток для захисту від небажаної вагітності — Natural Cycles. Його авторами є доктор Еліна Бергланд і її чоловік Рауль Швартзл. Даний продукт є сертифікованим і отримало ліцензію від Федерального міністерства охорони здоров’я Німеччини.

Принцип роботи Natural Cycles полягає в аналізі ризику завагітніти.

Жінка вимірює температуру свого тіла і вводить дані в програму. Закладений у ньому спеціальний алгоритм вибудовує індивідуальний графік, де червоний — день овуляції, зелений — безпечний день. Думаєте в основі програми роботизований аналіз? А ось і ні! Насправді, все засновано на звичайній фізіології жінки: під час овуляції відбувається сплеск гормонів, що сприяють підвищенню температури на 0,2 -0,45 градусів за Цельсієм. А цей додаток все це фіксує.

Варто відзначити плюси і мінуси Natural Cycles:

+ хороша альтернатива таблеткам і спіралях, особливо, якщо ті не підходять по яким-небудь причинам. Адже іноді таблетки викликають проблеми зі здоров’ям.

+ допоможе краще пізнати свій організм і його годинник.

— немає 100% гарантії. Дослідження показали, що ризик завагітніти з даними додатком 7 випадків на 100, на відміну від інших контрацептивів, де 1 випадок на 100.

— підходить тільки з перевіреним партнером.

«Мобільний» контрацептив доступний за передплатою і його абонентська плата становить близько 8,7 $ в місяць.

Поділіться своєю думкою