Настінний контролер фінансів

Питання контролю фінансів сьогодні стоїть дуже гостро. Напевно, кожній людині знайоме відчуття, коли просто не розумієш, куди «витікають» гроші, зароблені з таким трудом. Сучасні технології дозволяють вести домашню бухгалтерію за допомогою різних комп’ютерних програм, але не завжди такий спосіб буває ефективний. Відома американська компанія запропонувала зробити процес контролю більш наочним і винайшла спеціальний прилад під назвою Flux.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Контролюючий пристрій виглядає як невеликий маятник з двома підвішеними на мотузочках вантажами, який кріпиться до стіни. У гаджет вбудована спеціальна програма, яка враховує дані з банківських карток і рахунків власника, а потім перетворює і візуалізує їх. Правий блок маятника транслює бюджет ощадного рахунку, а лівий — залишився кількість грошей на поточних рахунках. При кожної грошової операції становище маятників по відношенню один до одного змінюється — вони або піднімаються вище, або опускаються.

Щоб активувати гаджет, достатньо кількох легких постукувань по передній кришці корпусу. Після цієї нехитрої маніпуляції прилад активується і відразу підлаштовується під актуальний баланс. Така візуалізація дозволяє людині максимально швидко реагувати на ситуацію, коли в цьому існує потреба. Щоб маятники зайняли найбільш оптимальну для користувача пристрою позицію, досить збалансувати кількість фінансів на рахунках.

Share your thoughts