Настінні ліжка для кішок

Напевно, всім власникам кішок відома проблема, коли їх улюбленець здатний зруйнувати буквально половину квартири в пошуках місця для сну. Представники сімейства котячих все норовлять залізти вище — на шафи, холодильники, книжкові полиці, а заодно і знести все, що знаходиться на території імпровізованого лежбища. Виявилося, що вирішити цю проблему нескладно. Головне — підійти до цього питання логічно.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Американський дизайнер Акеми Танака сконструював і запустив у виробництво ексклюзивні котячі ліжка. Особливість їх конструкції полягає в тому, що вони прикріплюються безпосередньо до стіни і служать не тільки зручною лежанкою для тварини, але і функціональним інтер’єрним прикрасою.

Полиця-ліжко розміром 51 на 36 см не займає простір на підлозі кімнати, на відміну від класичних лежаків. Так і кішкам така постіль подобається значно більше — адже знаходиться вона на певній височини. До того ж котяче лежбище виконано в досить симпатичному дизайні. М’які, заокруглені форми полички відмінно виглядають в оточенні, наприклад, рамок з фотографіями або кашпо з квітами.

Можна не сумніватися, що подібна ідея припаде до душі і російським кошатникам!

Share your thoughts