Настінна ваза

Оригінальним, красивим елементом декору інтер’єру будь-якого приміщення стане унікальна настінна ваза mary’s Vase. Свою назву вона отримала завдяки дівчині на ім’я Мері, яка є подругою творців новинки, точніше, заведеною нею традиції: щодня зривати квітку у своєму саду і, поставивши його в вазочку, фотографувати. Після «фотосесії» дівчина розміщує знімки в інтернеті, доповнюючи картинку невеликою заміткою.

Друзі Мері, натхненні її щоденними маніпуляціями з квітами, вирішили створити не просто вазу, в якій повинно стояти рослина, а доповнити її рамкою і повісити на стіну, створюючи, таким чином, особливу атмосферу затишку в кімнаті. Кожна ваза включає в себе дві колби (одна з них запасна) і два настінних кріплення.

Так на світ народилася ваза і картина одночасно mary’s Vase. Рамка, що обрамляє квітка, має круглу форму і створена з деревини чотирьох листяних порід, які ростуть в США.

В даний час творці цього предмета інтер’єру вирішують фінансові питання, щоб вкласти зібрані гроші на виготовлення вази в рамках краудфандингової майданчики Kickstarter.

Купити таку красу можна за 160 доларів.

Поділіться своєю думкою