Нарукавники захисні для дітей

Всі батьки відмінно знають, скільки проблем виникає під час годування маленьких діток. Дитина, яка тільки набуває навички поводження зі столовими приладами, явно не відрізняється акуратністю. Результатом цікавого і повчального обідньої перерви стають замурзані обличчя і забруднені буквально по лікоть руки разом з одягом. Вирішити цю проблему допомогло винахід молодої мами і за сумісництвом підприємця Стефані Стюарт. Дівчина створила унікальне захисне пристрій — нарукавники під назвою Arm Bibs. Ці вироби дають можливість зберегти дитячі ручки в чистоті в процесі годування.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно ж, як і всі геніальні ідея, ця думка прийшла Стефані випадково, коли вона займалася годуванням маленької доньки, і руки малятка були буквально по лікоть в каші. Мама зрозуміла, що необхідно терміново придумати яку-небудь захист, і буквально за півгодини жінка сконструювала прототип Arm Bibs. Результат виявився чудовим — нарукавники дійсно допомогли, і тоді Стефані стала просувати свій винахід в маси.

На розробку кінцевого продукту винахідниця витратила близько 2 років. Сучасні Arm Bibs виконані з гіпоалергенного тягнеться матеріалу, надягають і знімаються конструкції дуже швидко. Нарукавники відмінно стираються і чудово вбирають вологу. Сьогодні рукава Arm Bibs виробляються в двох розмірах і відрізняються дуже привабливим дизайном. Молоді мами використовують ці вироби не тільки в процесі годування, але і під час занять з дитиною, наприклад, під час малювання або ліплення з пластиліну.

Share your thoughts