Нарощування волосся

Бізнес-проектів сьогодні — величезна кількість. Але ось чисто жіночих ідей не так вже й багато. Ідеальний бізнес для жінки — це той, що пов’язаний з красою. Наприклад, відмінним варіантом буде відкриття власної невеликої студії з нарощування волосся.

Цей проект має безліч плюсів. Цільова аудиторія бізнесмена — початківця- представниці прекрасної статі, які, як відомо, не надто люблять економити на своїй зовнішності і отримують величезне задоволення від привабливого відображення в дзеркалі. Одним із символів жіночої привабливості є густі, довгі, доглянуті волосся. Для тих, кого природа не наділила таким багатством, існує особлива процедура нарощування волосся, є сьогодні дуже затребуваною.

Значного стартового капіталу не потрібно. Якщо немає можливості орендувати приміщення, салон можна влаштувати прямо у власній квартирі, як роблять дуже багато. Технологій нарощування волосся — дві: холодне і гаряче. Холодний процес більш трудомісткий і кропіткий, тому найбільшою популярністю користується саме гарячий метод. Навчиться азам майстерності можна на короткострокових курсах: всі вкладення в навчання при якісному наданні послуг окупляться дуже швидко.

Процедура нарощування в хорошому, авторитетному салоні коштує не менше 5000 рублів (в залежності від бажаної довжини). Запропонувавши більш доступні ціни, ви зможете конкурувати навіть з найвідомішими майстрами. Почати варто, звичайно, з близьких подруг, родичів і знайомих. Вони допоможуть зібрати портфоліо робіт, необхідна для подальшого просування і реклами. «Сарафанне радіо» дуже швидко робить свою нехитру справу, і доступна цінова політика в сукупності з задоволеними клієнтами допоможуть зайняти гідне місце на цьому суто жіночому бізнес-поприще!

Поділіться своєю думкою