Нарощування вій

Одна з найбільш популярних послуг у салонах краси — це нарощування вій. Навчившись цьому майстерності і пропонуючи потенційним клієнткам реально якісний результат за більш прийнятною вартістю, можна легко обійти конкурентів, незважаючи на значну їх кількість.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Першим кроком до здійснення задуму буде навчання. Середня вартість курсів з нарощування вій встановилася на рівні 20 000 рублів. Уважно поставтеся до підбору майстра — ретельно вивчіть його портфоліо, відгуки клієнток, умови занять, і тільки потім робіть вибір на користь того чи іншого фахівця. Почніть з проходження базового курсу з класичного нарощування вій. З часом можна освоїти і інші напрями, зокрема, варіанти 2d і 3d обсягу.

Найпопулярніша послуга — це пореснічное нарощування. Робота ця копітка, трудомістка, вимагає великого запасу терпіння. Але результат виглядає дуже гідно. Головне — використання якісних матеріалів, на закупівлю яких піде близько 25 000 рублів. Цієї суми достатньо для придбання штучних вій (пучкових, кольорових, одинарних), хорошою гребінці, пензликів для клею, обезжиривателя, декоративних елементів та інших дрібниць.

Обов’язково обладнайте пристойний кабінет. Добре, якщо буде можливість орендувати приміщення у великому торговому центрі з високою прохідністю. Придбайте зручну кушетку і хорошу лампу. Також потрібно меблі для зони очікування. Кабінет можна організувати і в домашніх умовах, але в цьому випадку для залучення клієнтів буде потрібно більше зусиль.

Для просування послуг вистачить 15 000 рублів. Використовуйте соцмережі, дошки оголошень, флаєри, візитки, яскраві банери, ЗМІ. Створити власне портфоліо, розробіть грамотну дисконтну систему знижок для постійних клієнток. Нарощування вій — справа дуже прибуткова і вигідну. Якщо вдасться залучати 2-3 відвідувача щодня, то сума чистого прибутку може доходити до 100 000 рублів на місяць.

Share your thoughts