Нареченої на експорт у Китай

Прибутковий бізнес на «сватання» зумів побудувати виходець з Китаю Мей Айцай. Колись китаєць не зумів поступити ні в один престижний навчальний заклад в своїй країні і вирішив спробувати щастя на Україні. Спроба виявилася на рідкість вдалої: Айцай не тільки знайшов своє місце в житті, але і зумів вдало одружитися на слов’янці, чим викликав заздрість багатьох своїх співвітчизників.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зрозумівши це, китаєць вирішив створити клуб знайомств у Харкові. Його клієнтами є заможні холостяки з Китаю, мріють обзавестися дружиною слов’янської зовнішності. Проект виявився досить перспективним. В базі даний клубу вже знаходиться величезна кількість анкет українських красунь віком від 18 до 23 років, які мріють вийти заміж за іноземця азіатського походження. Дівчата в один голос заявляють, що китайські джентльмени набагато ввічливі і уважніше, ніж українці та європейці.

Дохід клубу приносять саме китайці, які готові викласти до 10 000 доларів за можливість бути присутніми на спеціалізованому заході за участю 30-ти слов’янок. До речі, всі претендентки проходять ретельну підготовку — навчаються манерам, іноземної мови, набувають презентабельний зовнішній вигляд за допомогою стилістів і візажистів.

Якщо чоловік бажає отримати членство в клубі на постійній основі, він повинен викласти за це 15 000 доларів. А за кругленьку суму 45 000 «зелених» агентство зобов’язується знайти йому жінку мрії», відповідає всім параметрам.

Клуб вже користується неймовірним попитом, адже в Китаї вважається дуже престижною одруження на слов’янській дівчині. Нерідко засновника закладу звинувачують у сутенерстві, але Мей Айцай не ображається на ці слова, вважаючи їх повним маренням. Адже він лише допомагає людям здійснити свою мрію!

Share your thoughts