напилення гумових покриттів

Гумовий полімер можна напилити в якості захисного шару на будь-яку тверду поверхню: метал, пластик, дерево, асфальт, скло, кераміку. Таке покриття прекрасно лягає як горизонтально, так і вертикально.

Сьогодні новітню технологію з успіхом використовують для захисту деталей автомобіля (бампера, пороги), трубопроводів і навіть корабельних палуб.

Гумові покриття характеризується високими гідроізоляційними властивостями. Вони міцні, зносостійкі, стійкі до температурних перепадів, тому їх нерідко застосовують для облаштування покрівлі в будинках.

Гумова крихта випускається в різних колірних відтінках, тому можна підібрати покриття під будь-який дизайн.

Для запуску бізнесу необхідно придбати спеціалізоване обладнання — апарат для замішування полімеру, розпилювач і велику візок з вантажопідйомністю не менше 150 кг. Повний комплект обійдеться підприємцю в 1 200 000 рублів. Спочатку виконувати всі роботи можна самостійно, із зростанням кількості клієнтів знадобиться пара помічників.

З урахуванням того, що необхідно буде придбати сировину для напилення, початковий капітал повинен становити не менше 1,5 млн рублів.

Окупляться вкладення в строк від 6 місяців до року. Потім щомісячна прибуток при середньому клієнтському потоці складе близько 300 000 рублів.

Поділіться своєю думкою