Нанесення вогнезахисту

Деревина — один з основних матеріалів, застосовуваних у будівництві і обробці приміщень. Дерев’яні елементи конструкцій мають безліч плюсів, таких як екологічність і привабливий зовнішній вигляд. Але і мінуси теж є. Одним з головних недоліків деревини є мала опірність вогню. Якщо цегла або метал здатні витримати вплив високих температур, те дерево напевно загине в полум’я. Але рішення цієї проблеми все ж є: щоб дерев’яні будови служили вірою і правдою довгі роки, їх обробляють спеціальними речовинами — антипіренами. Пропонуючи населенню послугу такої обробки, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту можна обійтися без офісу — переговори з клієнтами реально вести на їх території. А ось без робочого приміщення не обійтися. Нанесенням вогнезахисту можна займатися і в гаражних умовах, але необхідно упорядкувати територію, зробити добру вентиляцію, опалення, освітлення.

Щоб розповісти про свої послуги, використовувати всі доступні джерела реклами. Можна спробувати налагодити співпрацю з будівельними компаніями, які будуть рекомендувати ваші послуги за певний відсоток від прибутку.

З устаткування буде потрібно кілька видів розпилювачів, кисті, валики. Основний матеріал — антипірени — можна закуповувати дрібним оптом на будівельних базах. Стартовий капітал може бути мінімальним — до 50 000 рублів. Окупити вкладення реально за один-два місяці за умови грамотно вибудуваної маркетингової стратегії.

Share your thoughts