Нанесення хрому на вироби: бізнес-ідеї для чоловіків, у сфері сервісу, виробництво, мінімальні вкладення

Хромування виробів — красива і практична обробка матеріалів. Поки ніша на ринку вільна, варто подумати, чи вигідно її зайняти.

Хромування виглядає солідно і стильно та набирає популярність в обробці ручок, решіток і дисків на автомобілях, сувенірів та біжутерії. Хімічним розчином покривають тверді поверхні. Причому розчин може надавати як срібний, так і золотий відтінок матеріалів, захищаючи їх від механічних впливів, корозії і ультрафіолету.

У виробничому приміщенні варто встановити витяжку і вентиляцію, а також обладнати склад для зберігання готових виробів. Місце для боксу підбирають найбільш віддалене від житлових будинків, тому як пари від фарби містять шкідливі речовини. В якості майданчика можна використовувати автомобільний гараж.

Для процесу необхідно придбати установку для хромировки: вона складається з декількох ємностей для рідин, розпилювачів і шлангів. Ціна у вітчизняних виробників — близько 24 тисяч рублів.

Необхідні також компресор (коштує близько 5 000 тисяч) та пульвелизатор (2 400 рублів). Для того, щоб процес був більш точним і акуратним, треба купити поворотний стіл — його ціна близько 90 тисяч рублів.

Для розрахунків вартості обробки потрібно запастися вагами, ця стаття витрат відніме 14 тисяч рублів, а для захисту працівників знадобляться костюми і респіратори (близько 1 000 рублів).

Після закупки обладнання переходьте до вибору лакофарбових виробів та розчинів.

Для обробки використовуються шпаклівка і грунт, адгезійний лак, хімічний реагент (основний компонент, який і дає металевий блиск), захисний лак, вода (дистильована, а не звичайна), наждачний папір для вирівнювання огріхів. В середньому в місяць матеріали вимагають 7 000 рублів.

На вогнегасник розміром 30 сантиметрів піде 240 рублів. А на ринку балон куплять за 2 500 — 3 200 рублів. Тобто, прибуток складе 2 500. На один квадратний метр обробники встановлюють ціну понад 2 000 рублів, чистий прибуток з них — 1 400.

Хромування чотирьох автомобільних дисків обходиться бізнесменам в 1 200 рублів, а ціна, яку вони виставляють покупцям — 3 000 рублів. Прибуток може доходити до 35 тисяч рублів за умови необхідних обсягів роботи.

Стартовий капітал в 120 тисяч рублів і щомісячні витрати близько 22 тисяч — бізнес окупиться через півроку і буде приносити чистий прибуток близько 20 тисяч рублів.

Поділіться своєю думкою