Нанесення антиковзаючого покриття на плитку:бізнес-ідеї для чоловіків, у сфері сервісу, для початківців

Забавно дивитися, як кішка, бігаючи по слизькій плитці смішно підсковзнувся. Або дитина. Одне але — ігри можуть призвести до травм. Хороший метод позбавлення від цього — нанесення антиковзаючого покриття.

Механізм роботи покриття простий: зчеплення з ним збільшується за рахунок нанесення препаратів. Вони створюють на керамічній плитці мікроскопічні нерівності, вони витісняють жир, повітря і воду при тиску ноги. Це робить плитку не такий рівною і слизькою.

Для кожного типу підлоги застосовується свій склад. Обробці підлягає мармур, кахель і граніт.

Спочатку вибирається склад під конкретний тип покриття. Потім підлогу проходить глибоке очищення, висушується і обробляється. Склад тримають на поверхні в залежності від інструкцій. В основному, обробка відбувається вночі в комерційних приміщеннях і вдень, коли господарі на роботі, — в приватних будинках. На 100 квадратних сантиметрів площі в середньому потрібно 3 години. Сучасні склади дозволяють обробляти не тільки плитку, яка покриває підлогу в приміщеннях, але і покриття, що ведуть до входу і розташовані на вулиці. Підходить метод і для сходів.

Для бізнесу потрібно стартовий капітал у 160 тисяч рублів. Треба зазначити, що ніша поки вільна. Тому основне ваше завдання — знайти громадян, які цінують безпеку, і грамотно донести, за що вони платять гроші. Клієнтами можуть бути не тільки приватні особи, але і медичні центри, готелі, басейни і державні організації.

Ми розглянемо простий варіант організації бізнесу: купівля дилерського пакета. Його ціна — близько 120 тисяч рублів. Ви отримуєте безкоштовні макети, зразки обробленої плитки і технологію. Залишиться зареєструвати ІП, вкласти гроші в рекламу і почати освоювати майстерність.

Обробка квадратного метра поверхні коштує від 250 до 600 рублів. Собівартість складу — 45 рублів. Коли зберете клієнтську базу, в місяць можна заробити близько 400 тисяч рублів. Окупність бізнесу при сприятливих обставинах — 1-2 місяці.

Поділіться своєю думкою