Намет з сонячними батареями

Англійська фірма Bang Bang Tents спроектувала різнобарвну намет для відпочинку на природі, забезпечену розеткою, яка передає електроенергію, отриману від сонця.

Нині обивателі настільки сильно прив’язані до своїх смартфонів та інших гаджетів і девайсів, що залишитися хоча б на час без інтернету стало для багатьох з них справжньою бідою. Саме для таких людей призначене винахід Bang Bang Tents.

Кожна палатка має непримітний кишеню, в який поміщається сонячна батарея, розрахована на 5 Вт, і нагромаджувач сонячної енергії. Користувачі через USB з’єднують з цим акумулятором свої гаджети і девайси.

Батарея здійснює підзарядку планшетів і смартфонів малим струмом. Цього цілком достатньо, щоб в економному режимі користуватися своєю технікою на природі.

Вага намету становить близько п’яти кілограмів. Вона розрахована на 4 спальних місця та існує в шести колірних рішеннях. Коштує недорого — всього лише 189 фунтів стерлінгів, що є хвилі конкурентоспроможною ціною навіть для звичайної намети, не має сонячної батареї.

Поділіться своєю думкою