Намет з сонячними батареями

Англійська фірма Bang Bang Tents спроектувала різнобарвну намет для відпочинку на природі, забезпечену розеткою, яка передає електроенергію, отриману від сонця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Нині обивателі настільки сильно прив’язані до своїх смартфонів та інших гаджетів і девайсів, що залишитися хоча б на час без інтернету стало для багатьох з них справжньою бідою. Саме для таких людей призначене винахід Bang Bang Tents.

Кожна палатка має непримітний кишеню, в який поміщається сонячна батарея, розрахована на 5 Вт, і нагромаджувач сонячної енергії. Користувачі через USB з’єднують з цим акумулятором свої гаджети і девайси.

Батарея здійснює підзарядку планшетів і смартфонів малим струмом. Цього цілком достатньо, щоб в економному режимі користуватися своєю технікою на природі.

Вага намету становить близько п’яти кілограмів. Вона розрахована на 4 спальних місця та існує в шести колірних рішеннях. Коштує недорого — всього лише 189 фунтів стерлінгів, що є хвилі конкурентоспроможною ціною навіть для звичайної намети, не має сонячної батареї.

Share your thoughts