Намет на колесах: Інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

Дитячі мрії нерідко втілюються в реальність. Правда, часто вони набувають дещо іншу форму втілення, ніж мали в дитячій уяві. Так сталося і з мрією засновника компанії IKamper. У дитинстві маленький хлопчик мріяв про власний будинок на дереві. Час минав, хлопчик ріс. І сьогодні Сун Парк має не тільки свій будинок, але і цілу фірму по виробництву таких. Ось тільки наметові будиночки розташовуються не на деревах, а на дахах авто.

Сьогодні вищевказана компанія пропонує любителям кемпінгу і подорожей 2 типу продукції. Перший тип намети призначений для нетривалих поїздок і вміщає в себе від 3 до 4 осіб. Для установки і зняття намету достатньо всього лише 4 хвилин. Стіни її виконані з дихаючої тканини, що відрізняється хорошими гідроізоляційними властивостями. Підлогу конструкції виконаний з алюмінію, а стеля — з скловолокна.

Другий тип — оснащений тентами, що дозволяють влаштувати привал поруч з автомобілем. Також намет відрізняється підвищеною стійкістю, що дуже важливо у вітряну погоду. Такий будиночок підійде для далеких, тривалих поїздок. Додатковим плюсом таких наметів можна назвати можливість постійного спостереження за авто.

Поділіться своєю думкою