Найлегша складна човен

Студентські проекти нерідко виявляються геніальними. Так сталося і з молодою людиною по імені Тібо Пенвен, які проходять навчання в одному з швейцарських університетів. Заповзятливий студент створив унікальний, супер легке плавальний засіб.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Човен під назвою «Ar Vag» — це дипломна робота містера Пенвена. Вона являє собою розкладну конструкцію, яка розкривається на манер туристичної намети. У готовому вигляді довжина виробу становить 110 см, ширина — 60 см, а висота — 20 див. тобто винахід цілком придатне для переностки вручну на великі відстані. При цьому виготовляється човен з міцних і довговічних матеріалів — скловолокна і брезенту. Панелі скріплюються між собою за допомогою зварювання, а зверху обтягуються брезентової тканини, що робить човен абсолютно непромокаючої. Збірка проводиться за допомогою прутів з металу, які також розбірні. Між човновими бортами монтується дерев’яне сидіння, яке також відіграє роль розпірки.

Збирається плавзасіб всього за пару хвилин, і воно здатне витримувати вагу до 100 кг. тобто в ній може вільно пересуватися один середньостатистичний користувач без побоювання зачерпнути бортами воду.

Таке корисне винахід по достоїнству оцінять всі любителі рибної ловлі. При цьому ціна «Ar Vag» дешевше, ніж у стандартних човнів. Стане в нагоді такий аксесуар і любителям туристичних походів та поїздок: мініатюрна човен легко поміститься в стандартний автомобільний багажник.

Share your thoughts