Надувний домкрат для автомобіля

Домкрат — одне з найважливіших пристроїв, яка повинна завжди знаходитися в автомобілі. Але звичні нам домкрати бувають не дуже зручні у використанні — вони можуть дати збій і не допомогти, а тільки нашкодити автомобілісту. Та й важить обладнання досить багато. Але сучасні технології роблять свою корисну справу. На ринку автотоварів з’явилася унікальна новинка — надувний домкрат, що функціонує за допомогою вихлопних газів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Домкрат виготовляється з високоміцного матеріалу — ткане полотно поліефірне і так відрізняється максимальною витримкою, але для більшої зручності та безпеки воно покрито шаром ПВХ.

Щоб запустити пристрій, достатньо помістити його під автомобіль, приєднати гнучкий шланг, що тягнеться від домкрата, до вихлопної труби і завести двигун машини. Процес надування не займає більше 45 секунд. Розмірні параметри приладу можна регулювати, контролюючи ступінь надуву. Такий домкрат здатна підняти і стандартну легковик, і габаритний вантажівка. У складеному стані гаджет маленький, і його без праці можна брати з собою в поїздки.

Приблизна вартість автомобільного помічника встановилася на рівні 3000 рублів. Такий домкрат неодмінно потрібно придбати для себе, а ще краще — побудувати на його продажах прибутковий бізнес.

Share your thoughts