Надувний бюстгальтер

Китайці — відомі кеативщики. Бути найбільшим світовим виробником одягу для них — не межа. Вони все намагаються створити щось нове, унікальне, дивовижне. Так, зовсім недавно світову громадськість здивував нестандартний предмет жіночого гардеробу з Китаю — надувний бюстгальтер.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зовні гаджет під назвою she’s Mine виглядає як традиційний ліфчик. Але всередині нього прихована «чарівна» кнопка, що дозволяє будь-якій жінці за декілька секунд зробити свій бюст значно більше і пишніше.

В чашки бюстгальтера поміщені особливі подушечки, які надуваються на манер гумового матраца і дають явний ефект пуш-ап. Якщо натиснути на кнопочку раз, груди представниці прекрасної статі стає об’ємніше на 3 сантиметри, повторне натискання додає до вже наявних «габаритами» ще 2,5 див. Таким нехитрим чином жінка може збільшити груди з розміру до розміру D, не докладаючи ніяких зусиль.

Інноваційний винахід по достоїнству оцінили абсолютно всі китайські красуні, яким для повного щастя не вистачало декількох сантиметрів в області декольте. Тепер китайці активно просувають товар за кордон.

Share your thoughts