Надувний аквапарк: бізнес-ідеї у сфері сервісу, в маленькому місті

Якщо вашою мрією було звести величезний аквапарк, подумайте почати з малого: з міні-водного басейну. Купіть нові конструкції, виготовлені з полівінілхлориду. Почати справу може навіть бізнесмен з невеликим стартовим капіталом.

Полівінілхлорид — синтетичний полімер, який добре витримує зіткнення з хлором, пластичний і екологічно чистий. Конструкцію не потрібно винаходити самим, на ринку досить продавців готових міні-аквапарків.

Ціна комплексу, який складається з 20 модулів — близько 1,4 мільйона рублів.

Його розмір — 40/32 метра, вага — 1 тонна 950 кілограмів.

Конструкції повинні відповідати вимогам клієнтів всіх віків. Для юних відвідувачів підійдуть гірки різної висоти, для дорослих — каскадні гори з екстремальними поворотами. Припадають до смаку дітям батути і пневмороботы. Для молоді підійдуть гірки з перешкодами і звивистими спусками.

Почати варто з підбору місця для парку водних розваг. Враховуючи, що це сезонний бізнес, і його популярність припадає на травень-серпень (в кращому випадку, вересень) подумайте про пляжі — ідеальне місце для міні-аквапарку.

Для того, щоб розміститися, потрібно укласти договір з муніципалітетом. Орендодавцем, швидше за все, буде адміністрація району. Звертайте увагу, щоб на території було електрика і вільні площі. Крім того, аквапарк повинен пройти перевірку безпеки, яку організовує мерія. Бізнес слід зареєструвати ТОВ або ІП.

Для роботи вам потрібно буде знайти касирів, адміністраторів та рятувальників. Це можуть бути студенти: тоді ви заощадите на зарплаті.

Встановлюючи ціну за вхідний квиток, не беріть з клієнтів більше 200-300 рублів. Зробіть найкращий сервіс і слідкуйте за обладнанням, тоді чутка буде постійно надсилати до вас людей, і з’явиться можливість брати «об’ємами», а не цінами.

Приміром, у день аквапарк відвідали 100 чоловік, кожен заплатив по 200 рублів. Ваш дохід в місяць складе 600 тисяч. В залежності від витрат, чистий прибуток буде варіюватися від 300 до 400 тисяч. При хорошому розкладі, обладнання ви окупите за сезон.

Поділіться своєю думкою