Надувні вішалки

Побут сучасної людини містить масу речей, без яких обійтися просто неможливо, а от місця для їх зберігання потрібно занадто багато. Креативні винахідники придумують усе нові гаджети, що дозволяють полегшити життя людей, і на захаращувати простір. Так, компанія з Швеції під назвою Bosign винайшла і налагодила виробництво унікальних надувних вішалок, і цей атрибут отримав величезну популярність.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Конструкція плічок BLOW UP складається з металевого гака і камери особливої форми, створеної з полімерних матеріалів. При необхідності ця камера надувається на манер кола для плавання, а коли вішалка не потрібна, її можна знову здути і покласти, наприклад, у валізу або в ящик комода.

Такий аксесуар, як BLOW UP незамінний в подорожах. Так і в домашніх умовах він дуже зручний: купивши надувні плічка, можна забути про зайву зайнятій просторі в шафі і неприємному гуркоті стандартних вішалок.

У BLOW UP є масі достоїнств: вони гарантовано не зіпсують одяг з делікатних тканин, не розтягнуть її і не створять потворні куточки в районі плечей. Надувна вішалка в точності імітує людські плечі. Продається цей атрибут у Швеції за 69 крон, що еквівалентно 300 грн. Випускається виріб в декількох колірних варіаціях.

Share your thoughts