Надувні гаражі

Власників авто сучасні конструктори порадували унікальною новинкою, яка повинна вирішити багато проблем автолюбителів. Створено надувний гараж. Це інноваційне виріб покликане не тільки зберегти машину від негативних зовнішніх впливів, але при цьому дає можливість оточуючим споглядати вашу гордість.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Компанія Cargraphic, що спеціалізується на випуску високоякісних автомобільних захисних чохлів, розробила надувний гараж. Його особливістю є те, що він завжди знаходиться у автолюбителя під рукою, в багажнику. Встановити його можна в лічені хвилини. Машина, яка знаходиться в цьому надувному виробі, виглядає ніби музейний експонат під скляним ковпаком або як ніби знаходиться в акваріумі. Нею можна милуватися зі сторони, при цьому машина надійно захищена від зовнішніх впливів: дощу, снігу, граду. Особливо міцна полімерна оболонка володіє відмінними антивандальними якостями: їй не страшні удари важкими предметами, її неможливо прорізати і підпалити.

Надувний гараж має особливо міцний замок.

Єдиним мінусом новітньої розробки є те, що вона створена в одному розмірі, тобто авто, що виходять за рамки середньостатистичних розмірів, у такому гаражі розміститися не зможуть.

Однак зазначимо, Cargraphic створила аналогічні надувні гаражі і для двоколісних засобів пересування, мотоциклів, скутерів.

Корисною для автолюбителів-мандрівників може бути і автокапсула під назвою Carcapsule. Вона відрізняється від надувного гаража тим, що авто в’їжджає в неї, розташовуючись на підлозі Carcapsule, і тільки потім зводиться верхня частина капсули, яка закривається на блискавку.

Коштує така автомобільна капсула $300-$500.

Цікаво, що розробники надувних захисних засобів для автотранспорту також створили надувні ангари і пневмоангары для великої техніки. Розміри таких виробів настільки великі, що в них можуть розміститися цілі колони важкої автотехніки.
В комплекті до надувним гаражів і ангару йдуть потужні компресори, з допомогою яких захисне надувне споруда зводиться буквально за лічені хвилини.

Share your thoughts