Надрукований обід

Напевно, ви вже не раз чули про 3D-принтерах і про те, що на них можна виготовляти різні цікаві штуковини. Наприклад, моделі. А як вам ідея скуштувати вечеря, приготована на такому пристрої? Фантастично? Зовсім ні!

Відвідуючи провінцію Леріда, що знаходиться в Іспанії, обов’язково знайдіть час для того, щоб перекусити в не зовсім звичайному закладі під назвою Food Ink.

Їжа тут готується, як уже згадувалося вище, за допомогою принтера.

Зовнішній вигляд страви попередньо моделюється на ПК особисто шеф-кухарем закладу. Далі інгредієнти змішуються в однорідну масу, і з отриманої суміші формується гаряче або десерт.

Примітно, що друкувати на такому пристрої можна практично все, включаючи і досить складні страви, приготування яких зазвичай передбачає наявність складного і дорогого спеціалізованого обладнання. Процес друку відбувається досить швидко. Бажаєте скуштувати свіжого козячого сиру? Будь ласка! А як щодо шоколадної пасти на десерт? Немає нічого простіше!

Тільки ось, врахуйте, що середній чек за вечерю в даному закладі становить приблизно 180 євро на людину. Погодьтеся, не так вже й дешево, але пару раз сходити можна. Чисто з цікавості.

Поділіться своєю думкою