Набір для вирощування пива в домашніх умовах

Екологічно чисті продукти сьогодні у великому пріоритеті. Дуже високо цінуються овочі і фрукти, вирощені своїми руками без всяких там шкідливих домішок і пестицидів. Сучасні виробники пропонують унікальні можливості. Наприклад, європейці вже у всю насолоджуються корисним набором під назвою Grow Your Own Beer Garden, що перекладається на російську мову не інакше як «вирости власну пивну грядку». Так-так, саме так! Сьогодні не можна просто приготувати пінний напій в домашніх умовах, але і виростити сировину для його виготовлення прямо у себе на підвіконні.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В набір входить все необхідне, від насіння і добавок до грунту. Ємність для вирощування додається. Ще виробник дає докладні інструкції по такому домашньому пивоварінню. Правда, на упаковці не вказано, скільки напою виходить з одного набору, але ті, хто хоч раз пробував його в дії, кажуть, що смак пива, отриманого таким способом, не порівняти ні з одним іншим!

Набори для вирощування і приготування пива в домашніх умовах оцінюються в 25 доларів, і вони дуже популярні за кордоном. Можна не сумніватися, що і російським пивоманам така ідея припаде до душі.

Share your thoughts