Набір для виготовлення сиру

Інтерес людей до екологічно чистим і корисним продуктам харчування зростає щодня. Все більше число споживачів віддають перевагу натуральну домашню їжу шкідливим магазинним напівфабрикатів. Але далеко не всі страви доступні для швидкого самостійного приготування. Наприклад, щоб зробити домашній сир, необхідно хоч щось розуміти в кулінарії. Так було раніше, до того, як канадські підприємці не стали виробляти і продавати спеціальні набори, що дозволяють оперативно і без істотних зусиль приготувати смачний сирний продукт прямо на власній кухні.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Харчовий набір під назвою Make Cheese («Зроби сир») містить всі необхідні складові для виготовлення двох видів сиру — класичної моцарели і особливого страви з сирним сиром пуцин, яка є національним блюдом Канади.

Геніальна і проста до неподобства бізнес-ідея виникла в голові колишньої вчительки Елли Кинлох. Заповзятлива дівчина захопилася сироварінням і, залишивши освітню діяльність, поїхала в подорож по світу за консультацією кращих сироварів.

В результаті старань початківця бізнесмена у спідниці» в продаж вже надійшли цілих два набору дозволяють робити сир різних сортів. Кожен наборчик коштує 25 доларів і розрахований на приготування великої кількості продукту. Наприклад, з комплекту під назвою «Lotsa Motsa» виходить до 30 шматочків моцарелли, вага кожного з яких складає близько 300 грамів.

Елла Криптох не збирається зупинятися на досягнутому, плануючи незабаром випустити набори для виготовлення інших популярних видів сиру, зокрема, гауда і брі.

Share your thoughts