Набір для створення алкоголю з соку

Як відомо, самогонні апарати та інші агрегати, що дозволяють самостійно виготовляти алкоголь, знаходяться у нас під суворою забороною. Але навіть подібні закони не зупиняють сучасних винахідників, які вигадують все нові способи отримання смачних алкогольних напоїв максимально оперативно. Так, в Каліфорнії в продаж надійшли спеціальні набори, за допомогою яких можна швидко зробити з традиційного соку незвичайний, але смачний алкогольний коктейль.

Секрет комплекту під назвою Spike Your Juice спеціального порошку, що складається з особливих емульгаторів, тростинного цукру і дріжджів. У стандартну упаковку входить 6 пакетиків з сумішшю, трубочка, що відводить газ, пробка з гуми і етикетки. Один набір розрахований на 2 літри соку, який при дотриманні всіх технологій перетворюється в ігристий винний напій. Створити алкоголь своїми руками тепер просто. Але виробники підкреслюють, що для цих цілей підходить тільки натуральний сік, пропущений через фільтр, але не має різних хімічних добавок.

Варто набір Spike Your Juice всього 10 доларів. Його творці рекомендують в якості основної сировини соки граната, журавлини або винограду, але експерименти з іншими фруктами також не забороняються. При кімнатній температурі вино буде гарантовано готове через 2 доби. Але ті, кому вже пощастило випробувати на собі алкогольний комплект, говорять, що достатньо і 24 годин. Можна не сумніватися, що новинка припаде до душі і російським споживачам.

Поділіться своєю думкою