Набір для приготування йогуртів

Як відомо, свіжий йогурт — один із самих корисних і смачних сніданків. Не зашкодить вживання цього продукту і протягом всього дня. Особливі речовини, що містяться в натуральному йогурті, благотворно впливають на здоров’я організму, покращують травлення, роблять імунітет міцніше. Немає сумнівів, що ідеальний йогурт — це той, який приготований в домашніх умовах, без використання всіляких консервантів і барвників. Але зробити його самостійно було не кожному під силу, поки на ринку не з’явився унікальний товар від австралійської компанії Microbioflora, яка впритул зайнялася виробництвом особливих йогуртових наборів.

Інноваційний продукт від австралійців включає в себе мініатюрний інкубатор, функціонуючий від електрики, охолоджуючу колбу, а також 15 невеликих пакетиків у формі саші, що містять різноманітні корисні бактерії і пробіотики.

Готувати йогурт з цим комплектом дуже просто: в інкубаційний прилад заливають молоко. Потім відкривають саші і додає його вміст до молочній основі. Далі включений прилад залишають у спокої на 12 годин. Все, корисне і смачне домашнє ласощі готово!

Щоб запропонувати споживачеві таку продукцію, компанії Microbioflora знадобилося близько 20 років на проведення різноманітних наукових досліджень. Можна бути впевненим, що набір для йогурту буде мати успіх у всьому світі!

Share your thoughts