Набір для приготування йогуртів

Як відомо, свіжий йогурт — один із самих корисних і смачних сніданків. Не зашкодить вживання цього продукту і протягом всього дня. Особливі речовини, що містяться в натуральному йогурті, благотворно впливають на здоров’я організму, покращують травлення, роблять імунітет міцніше. Немає сумнівів, що ідеальний йогурт — це той, який приготований в домашніх умовах, без використання всіляких консервантів і барвників. Але зробити його самостійно було не кожному під силу, поки на ринку не з’явився унікальний товар від австралійської компанії Microbioflora, яка впритул зайнялася виробництвом особливих йогуртових наборів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Інноваційний продукт від австралійців включає в себе мініатюрний інкубатор, функціонуючий від електрики, охолоджуючу колбу, а також 15 невеликих пакетиків у формі саші, що містять різноманітні корисні бактерії і пробіотики.

Готувати йогурт з цим комплектом дуже просто: в інкубаційний прилад заливають молоко. Потім відкривають саші і додає його вміст до молочній основі. Далі включений прилад залишають у спокої на 12 годин. Все, корисне і смачне домашнє ласощі готово!

Щоб запропонувати споживачеві таку продукцію, компанії Microbioflora знадобилося близько 20 років на проведення різноманітних наукових досліджень. Можна бути впевненим, що набір для йогурту буде мати успіх у всьому світі!

Share your thoughts