Мистецтво квілінгу

Рукоділля давно перетворилося з простого хобі відмінний засіб заробітку. На в’язання, вишивання хрестиком, шиття заробляють дуже багато, і скласти конкуренцію досвідченим майстриням досить складно. Якщо ви мрієте створити домашній рукодільний бізнес, то зверніть увагу на щось менш популярний, але не менш красиве. Наприклад, відмінний заробіток можна отримати, освоївши мистецтво квілінгу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Кіллінг — це виготовлення яскравих і оригінальних картин за допомогою паперових смужок різних кольорів і розмірів, згорнутих в трубочки. За допомогою паперу, якій надали саме таку форму, можна створювати унікальні полотна, як плоскі, так і об’ємні. Простими паперовими спіральками декорують листівки, подарункові упаковки, фоторамки, жіночі прикраси і т. д. Просто включайте фантазію, створюйте щось оригінальне і починайте заробляти!

Вкладення в домашній бізнес будуть мінімальними. Буде потрібно папір, з якої потрібно нарізати смужки (сьогодні у продажу є вже розрізана папір для квілінгу), ножиці, клей, спеціальні прилади для гофрування паперових аркушів і нарізування бахроми, лінійки, трафарети, пінцет. Досвідчені квиллингистки створюють схеми візерунків самостійно, а початківцям можна взяти їх в Інтернеті.

Способів заробітку на квиллинге кілька. Можна продавати готові роботи, виготовляти вироби на замовлення, проводити майстер-класи для дорослих, вести гурток для дітей. Неодмінно створіть власний сайт, присвячений цьому виду рукоділля, викладайте на ньому свої роботи. Якісний ресурс обов’язково приверне цільову аудиторію і теж стане приносити дохід.

Квіллінг — це відмінна розвага для жінок і дівчат різного віку та професій, який при належному старанні може стати прекрасним джерелом доходу.

Share your thoughts