Миска для тварин з можливістю програмування

Нерідкі випадки, коли господарі домашніх вихованців у силу тих чи інших обставин змушені подовгу відсутні вдома. При цьому тваринам необхідно надати регулярне харчування і корм. У цих випадках на допомогу турботливим власникам «братів наших менших» приходить американське ноу-хау — програмована миска.

Виріб являє собою глибокий і широкий резервуар, оснащений відсіками для води і їжі. Зверху вироби поміщається спеціалізована кришка з вирізом. В потрібний момент (встановлений власником) кришка повертається за годинниковою стрілкою і відкриває тварині доступ до певного відсіку (з їжею або питвом). Весь процес відбувається по таймеру, встановленим людиною.

Таким чином, годування виходить регулярним, і волохатий улюбленець застрахований від переїдання і неприємних наслідків. Крім цього, в миску вбудоване невелике диктофон і динамік. Володар цього аксесуара має можливість записати свій голос, і в потрібний момент миска самостійно покличе живність «до столу».

Така креативна «собаче-котяча радість» вже є у вільному доступі. Вартість одного виробу встановилася на позначці у 90 доларів.

Поділіться своєю думкою