Миша-пилосос

Сучасні люди проводять величезну кількість часу за комп’ютером. Багато хто з нас не відлучаються від нього навіть на час прийому їжі, вважаючи за краще навіть обідати, не відриваючись від монітора. Таке поводження чревате неприємними наслідками: засміченою крихтами клавіатурою, відомим робочим місцем, засмальцьованим килимком для мишки і т. д. Але так було до того моменту, поки заповзятливі китайці не створили унікальну комп’ютерну мишу-пилосос.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

З вигляду і по функціоналу прилад нічим не відрізняється від стандартної мишки. Але на його корпусі є мініатюрна кнопка. Варто тільки натиснути на неї, як пристрій починає всмоктувати всі забруднення, що знаходяться під ним, включаючи дрібні крихти від їжі і пил. Всі нечистоти збираються в мініатюрний контейнер, який потім легко від’єднати і спорожнити.

Миша-пилосос стрімко займає робочі столи китайських офісів. Гаджет виявився настільки зручним і корисним, що багато великі компанії подають замовлення на оптові партії цього товару. А винахідники, відчувши успіх, планують вихід на міжнародну арену. Але поки у вітчизняних «Кулібіних» є всі шанси створити аналогічний товар і обійти китайців на території своєї країни!

Share your thoughts