Мийка для човнів: бізнес-ідеї для чоловіків, у сфері сервісу, в маленькому місті, мінімальні вкладення, для ничинающих

Якщо ви живете в портовому місті, або недалеко від вас є річка або море з пристанню, бізнес-ідея очищення човнів підходить для вас як можна краще. Дивно, але ця ніша майже не зайнята. Буквально за два-три місяці активної діяльності ви зможете зібрати хороший початковий капітал для декількох інших проектів.

Щоб зробити очисну установку потрібні тільки шланг з насосом і достатня кількість прісної води. Також необхідно запастися спеціальними миючими засобами для човнів і катерів.

Вони легко доступні в інтернеті, і, на відміну від звичайних миючих засобів, не псують матеріал човна. Також знадобляться спеціальні щітки, ганчірки і губки.

Для комфортної роботи потрібно знайти, де зберігати інвентар. Біля пристані напевно є невеликий склад, частина якого пустує. (особливо в літній час) Спробуйте домовитися про зберігання свого інвентарю на цьому складі. Якщо вам це вдасться, ви зможете уникнути основної частини витрат.

Майже всі наші клієнти зосереджені тут же — у пристані. А тому, з їх пошуком проблем виникати не повинно. Є два хороших методу:

Перший — ви йдете і пропонуєте послуги особисто. Вибирайте човни з видимим шаром солі і водоростей. Поясніть господареві плавзасобу, що сіль роз’їдає його човен, і, регулярно звертаючись до вас, він зможе значно продовжити термін її життя. Як правило, цей метод працює приблизно в 30%, тобто кожен третій власник судна зацікавиться.

Другий метод — розклеювання оголошень на пристані. Дізнайтеся, з ким потрібно обговорити можливість розклеювання, постарайтеся мінімізувати витрати. Пристані і порти — не найпопулярніші місця для розклейки, так що цілком можливо, що вам вдасться домовитися безкоштовно або за символічний внесок. Ваші оголошення будуть бачити тільки зацікавлені люди, тому рекламна конверсія в цьому випадку дуже висока. Швидше за все, вам подзвонять в перший же день.

Ціна на послуги мийки човнів і катерів може сильно відрізнятися в залежності від середнього рівня заробітної плати в регіоні.

Наприклад, в Татарстані середня вартість послуги — 600 рублів. У літній час за день можна отримати більше 10 замовлень.

Найважливіший момент — якість послуг. Власники човнів і катерів, судноплавці — досить вузьке і закрите співтовариство. Якщо ви обзаведетеся хорошою репутацією, можете вважати, що цей ринок ваш.

Поділіться своєю думкою