Музичний пісуар: инностранные бізнес-ідеї

У японському місті Сайтама є незвичайний туалет, відомий як «Свята вбиральня». Його унікальність в тому, що один з встановлених пісуарів після його використання за прямим призначенням починає світитися всіма барвами веселки і співати «Алілуя»! Музика включається після натискання зливу води. Класичне твір звучить у виконанні хору імені Генделя.

Пісуар спеціально так зроблено, щоб не виділятися серед «колег». Вперше увійшов у вбиральню відвідувач не підозрює, що його чекає: динаміки розташовані таким чином, щоб їх не можна було помітити випадково.

Зрозуміло, туалет користується величезною популярністю, особливо у туристів, які ніколи в ньому не були, але чули про нього. Така своєрідна місцева визначна пам’ятка…

Ще одна категорія, у якій популярно даний заклад — відвідувачі сусіднього салону ігрових автоматів. Серед них вважається, що музичний пісуар приносить удачу.

Втім, не виключено, що «агрегат» демонтують за рішенням муніципалітету. Підстава — пісуар, виконуючий релігійну пісню, є образою почуттів віруючих. Останні вже висловили категоричне неприйняття «Святий вбиральні».

Поділіться своєю думкою