Музичний магазин

Якщо ви захоплюєтесь музикою і маєте великі пізнання про музичних інструментах, їх виробниках та споживачах, то ідея відкриття спеціалізованого магазину може стати прибутковим бізнес-проектом для вас. До речі, таку ідею можна реалізувати і без знань, достатньо знайти хороших фахівців і найняти їх на роботу. Було б бажання!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, для початку визначтеся з тим, що ви хочете продавати. Видів музичних інструментів дуже багато, але найбільшою затребуваністю користуються гітари, синтезатори, ударні установки. Тому зверніть на ці вироби і супутні аксесуари (підставки, струни, звукознімачі, медіатори і т. д.) пильну увагу.

Орієнтуйте свою торгову точку на людей з різною платоспроможністю, тобто пропонуйте як бюджетні інструменти, так і товар еліт-класу (його в асортименті буде, звичайно, менше). Недорога продукція обов’язково повинна бути якісною. Непогані копії відомих брендів можна знайти у китайських постачальників.

Для музичного магазину підійде приміщення в центрі міста. Можна орендувати територію, наприклад, на цокольному поверсі. Яскрава вивіска і хороша реклама не дадуть вашої цільової аудиторії пройти повз. Але бажано, щоб розміри приміщення дозволяли розмістити товар по відділам — тобто гітари в одній стороні, скрипки — в інший і т. д.

Кваліфікованому працівнику треба буде платити гідну зарплату. Хороших фахівців сьогодні дуже мало. Тому, якщо ви знайшли такого, то бережіть: конкуренти не дрімають!

Суму стартових інвестицій визначити досить складно, як і терміни окупності. І те, і інше буде залежати від асортименту, цінової політики, місця розташування магазину та багатьох інших факторів. В цьому випадку всі розраховується індивідуально при складанні бізнес-плану.

Share your thoughts