Музичні штани

Всі музиканти, які вибрали в якості основного інструменту для гри барабани та інші ударні атрибути, відрізняються однією загальною незвичайною рисою — вони мають звичку барабанити по всьому, чого завгодно навіть у вільний від роботи час. Часто ці постукування, прихлопы, притопы здаються дуже дивними, але з часом близькі і друзі барабанщиків до цього звикають, а незнайомці так і продовжують дивуватися. Ідея заробітку на нестандартної музичної звичкою прийшла в голову заповзятливим американським бізнесменам. Нещодавно вони представили на суд громадськості свою інноваційну розробку — диво-штани для барабанщиків.

Основна особливість предмета гардероба під назвою DrumPants полягає в наявності системи накладок, кожна з яких видає певний звук. Ці ж накладки маються на взуття, що поставляється в додаток. По суті, в штани вбудовано відразу шість ударних інструментів. Б’ючи по штанів, можна не тільки відбивати гарний ритм, але ще і прослуховувати його в навушниках і , при необхідності, записати все, що відбувається на смартфон.

Вартість комплекту з музичних штанів і черевиків встановилася на рівні 100 доларів. Американські барабанщики з задоволенням поповнюють свій гардероб такою корисною моделлю. Можна не сумніватися, що і вітчизняні ударники будуть в захваті від стильного і функціонального подарунка!

Share your thoughts