Музичні рукавички

Напевно, багато хто могли в своєму житті спостерігати картину, коли людина награє якусь музичну мелодію, просто постукуючи пальцями по столу. Для слухачів такі дії деколи бувають дратівливими. Але з появою унікальних рукавичок Electronic Piano Gloves ця проблема відходить у минуле. У цьому унікальному предмет гардероба кожен стук пальця перетворюється в красивий звук, приємний людському вуху.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Музичні рукавички відмінно підходять для тих, хто володіє навичками гри на будь-яких інструментах (а не тільки на нервах!). Кожен окремий пальчик в приладі — це нота, і її звучання залежить від вибору користувача. Рукавички можуть грати роль фортепіано, гітари, труби, ксилофона, скрипки.

Electronic Piano Gloves вже називають проривом в області музики. Знайшовши підходящу для постукувань поверхню, будь-який бажаючий має можливість не тільки порадувати оточуючих відомими музичними творами, але і створити власний композиторський шедевр.

Аксесуар, що продається всього за 24 долари, випускається в декількох розмірах. Він стане прекрасною альтернативою для меломанів, у яких немає можливості придбати справжній дорогий інструмент.

Share your thoughts