Музичні колонки з інтелектом

Музика стала невід’ємною частиною сучасного світу. Але музичні смаки у всіх різні, і, найчастіше, буває складно вибрати з величезного числа пісенних композицій ті, які дійсно приємно слухати. Багато меломанів і самі не можуть відповісти на питання, яка ж музика подобається їм найбільше. Але високі технології здатні прийти на допомогу і в цьому випадку. Спеціально для «не до кінця визначилися» були розроблені «розумні» колонки під назвою Aether Cone.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Унікальний пристрій для відтворення музичних композицій вже є частиною системи «розумний будинок» у багатьох європейських країнах. Особливість приладу полягає в тому, що він здатний самостійно формувати власну фонотеку, завантажувати і програвати музику, яка ідеально підходить під темперамент власника. Звичайно, нетривалий період навчання колонкам необхідний. Aether Cone аналізують ті онлайн-запити, які вводить користувач у той чи інший момент часу, а потім робить ці запити вже самостійно, збираючи повноцінний плей-лист. Основними орієнтирами при скачуванні та формуванні фонотеки є музичний жанр і автори творів. Колонки вибирають музику зі схожими характеристиками.

Функціонують колонки від невеликого акумулятора, який здатний працювати без підзарядки до 8 годин, тобто постійного доступу до електрики не потрібно. Варто комплект Aether Cone близько 400 доларів, і його переваги вже змогли оцінити багато зарубіжні меломани. Можна не сумніватися, що і нашим співвітчизникам такий гаджет доведеться по душі.

Share your thoughts