Музична зубна щітка

Ринок «розумних» гаджетів, які забезпечують не тільки комфортний, але і цікавий побут, поповнюється буквально кожен день. Так фірма під назвою BleepBleeps створила унікальну зубну щітку, основне призначення якої — спонукання дітей до чищення зубів. Яскравий електричний апарат під назвою Benjamin Brush оснащений музичним плеєром і невеликим динаміком.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Коли користувач застосовує щітку за призначенням, з її корпусу лунає приємна музика. При цьому музична композиція програється не менше 2-х хвилин — мінімальний проміжок часу, рекомендований стоматологами усього світу для якісної гігієни порожнини рота.

Щоб зубна щітка задовольняла музичним уподобанням свого власника, достатньо встановити спеціальний мобільний додаток на свій смартфон і з його допомогою управляти «щітковим» плейлістом.

Девайс спочатку призначається для самих маленьких членів суспільства. Але в комплекті передбачена і змінна насадка для дорослих. Мобільний додаток фіксує тривалість чищення зубів, тому можна навіть влаштовувати веселі сімейні змагання і підраховувати, хто з членів сім’ї найдовше і ретельніше доглядав за своїми зубами.

Та частина щітки, яка знаходиться в руці під час гігієнічних процедур, видає легку вібрацію кожні 30 секунд, нагадуючи тим самим своєму власникові про необхідність перейти з однієї зони чищення на іншу. Динамік захищений водонепроникним матеріалом, а для зручності підзарядки в щітці передбачений USB-порт.

На даний момент проходять тестування апарату. На масовий ринок, його планується випустити навесні 2018 року.

Share your thoughts