Музейна екскурсія онлайн

Компанія Google запустила новий сайт і мобільний додаток Arts & Culture. Тепер користувачі можуть не виходячи з дому відвідати близько 1200 музеїв з 70 країн світу, у тому числі 14 музеїв Росії. Таким чином сучасникам представляється унікальна можливість познайомитися з колекціями мистецтва з усього світу та історичними подіями, що вплинули на світову культуру. Побачити шедеври можна за допомогою програми Arts & Culture для iOS і Android. Насолодитися красою картин і скульптур допоможуть окуляри Google Cardboard. Повністю зануритися в музейну атмосферу дозволять панорамні тури з широтою огляду в 360 градусів.

Arts & Culture дозволяє здійснювати тематичні екскурсії. Користувачеві надається можливість вибрати що цікавить його епоху, художника, переглянути картини можна навіть, вказавши потрібний колір.

Цікава і тільки пройшла тестування функція Art Recognizer («Мистецтвознавець»), що надає детальну інформацію щодо музейного експонату. Для отримання додаткових відомостей лише потрібно навести на експонат камеру смартфона.

Крім знайомства з експозиціями музеїв, додаток Arts & Culture дозволяє оглянути безліч пам’яток нашої планети, наприклад: Сіднейський оперний театр і собор Святого Павла.

Поділіться своєю думкою