Музей шоколаду

Конкуренція у сфері торгівлі величезна, і почати власний бізнес на цьому терені під силу не кожному. Але якщо мислити креативно, то заробити пристойний капітал можна навіть на одному затребуваний товар. Відмінним варіантом стане відкриття своєрідного Музею шоколаду. Такий заклад здатне зацікавити цільову аудиторію на 100%.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Передбачається відкриття музею-магазинчика, тобто виставкової території з можливістю покупки вподобаних «експонатів». Для «Музею шоколаду» потрібно приміщення площею близько 50 кв. м. Тут можна розмістити виставковий зал, вітрину, касове обладнання і навіть невеликий виробничий цех. В останньому можна встановити мобільний агрегат для виготовлення шоколадних цукерок, їстівних фігурок, а також шоколадний фонтан. Потрібно дати можливість відвідувачам проводити дегустацію продуктів. Це напевно підігріє інтерес. Смачні, свіжі експонати будуть розкуповуватися прямо на виході з конвеєра.

Щоб підтримати музейний напрям, влаштуйте невелику експозицію, в якій можна розмістити фантики від шоколадних цукерок і плиток різних часів, великі і маленькі скульптури з шоколаду та багато-багато іншого, що відповідає тематиці і буде цікаво глядачеві. Звичайно, для організації такої виставки буде потрібно час і фантазія, але будь-який бізнес пов’язаний з певними труднощами.

У музеї можна організовувати кулінарні майстер-класи, розповідати про історію солодощів, пропонувати фотосесії і послуги аніматорів. Постарайтеся запропонувати цільової аудиторії максимально широкий спектр послуг — вибраний формат дозволяє це зробити. Тобто «Музей шоколаду» буде поєднувати в собі функції виставки, сувенірної лавки, магазину та кафе.

Для успішного старту досить 600 000 рублів. Якщо рекламна кампанія проведена грамотно, то окупити вкладення можна за 4-6 місяців. Позитивні приклади реалізації ідеї в нашій країні вже є. Наприклад, у Санкт-Петербурзі відкрито вже шість «Музеїв шоколаду» у різних точках міста, і кожен з них користується величезною популярністю. Якщо у вашому місті подібного закладу поки не є, поспішайте зайняти порожню нішу!

Share your thoughts