Музей самогону

Стародавня російська культура викликає непідробний інтерес у рівній мірі як у громадян нашої країни, так і в іноземних туристів. Особливо приваблює історія і побут наших сіл і сіл. А яка російське село без самогону? І ось звідси випливає відмінна ідея, яка здатна стати вкрай вигідним бізнес-проектом для починаючого підприємця. Чому б не відкрити мініатюрний музей самогону?

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Втілити ідею в міських умовах нескладно. Необхідно придбати або орендувати невелику дерев’яну будівлю — підійде навіть непривабливий придорожній сарайчик на в’їзді в населений пункт. Споруді необхідно правильне стилістичне оформлення: в якості декору можна використовувати дах з соломи, встановити дерев’яну огорожу і т. д.

Експозиція музею буде складатися з різних моделей самогонних апаратів. Можна пропонувати до вивчення не тільки самі пристрої, але і їх різноманітні схеми, яких в неосяжної Русі — безліч. Також на виставці варто запропонувати цікаві рецепти самогону. Щоб привернути увагу публіки, потрібно надрукувати рекламні брошури, в яких барвисто дублюються деякі з цих рецептів.

Грамотна реклама допоможе притягнути велику кількість клієнтів. Як варіант, можна пропонувати безкоштовну дегустацію саморобного алкогольного продукту. Маркетингових ходів може бути дуже багато. Придумуйте, креативьте і дійте!

Share your thoughts