Мукбанг : іноземні бізнес-ідеї

Ви любите поїсти? Ваш організм відрізняється надмірно швидким метаболізмом? Тоді вам обов’язково слід звернути увагу на таке заняття як мукбанг. Це свого роду професія, вельми поширена сьогодні в Південній Кореї. Суть її полягає в тому, що людина з апетитом поглинає велику кількість їжі. Під час процесу його знімає камера. А по інший бік екрану сидить людина з поганим апетитом і спостерігає за їдців. Природно, подібне видовище швидко пробуджує у глядача звірячий апетит.

Наймають для такої роботи молодих людей худорлявої статури. Чим ви худіша, тим краще. Наймачами в даному випадку виступають власники закладів громадського харчування, і є в процесі роботи ви будете саме їх кухню. Так що, якщо ви любите щільно і смачно поїсти, а також — якщо вас не бентежить присутність камери і факт того, що за вами спостерігають, то мукбанг — те, що вам потрібно.

Спрямований мукбанг на самотніх людей, які не бажають вечеряти на самоті і втрачають апетит через відсутність компанії. Вид з апетитом жує стрункого і молодої людини спонукає його замовити їжу. Причому — в конкретному закладі. Щоб поїсти також смачно, як хлопець або дівчина на моніторі.

Поділіться своєю думкою