Мрійливе крісло

Відомий дизайнер Мссб Ісраель сконструював унікальне у своєму роді крісло, конструкція якого має виключно до комфортного і затишного проведення часу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

«Мрійливе» крісло, як випливає з назви, просто створене саме для того, щоб мріяти. Незвичайність цього предмета меблів полягає в його хрестоподібної формі, вкритою м’якою оббивкою приємною для очей колірної гами.

У цьому диво-кріслі можна розташуватися, як у шезлонгу, і поринути у світ мрій, уявивши себе березі океану якогось безлюдного тропічного острова. Дійсно, в цій позі дуже зручно мріяти. Але «мрійливе» крісло набагато функціональніша. В ньому зручно розслабитися між підходами під час фітнес-тренувань, а також конструкція дозволяє з комфортом займатися інтернет-серфінгом.

Але спочатку меблі створювалася саме для любителів полежати на свіжому повітрі і помилуватися хмарами або зоряним небом. Як говорить сам творець цього шедевра, мрія — одна з найважливіших складових нашого життя, а мріяти найкраще в комфортній для себе позі.

Перші моделі крісел були випущені на італійському заводі. Конструкція виглядає громіздко, але насправді вона дуже мобільна. Крісло для мрійників легко складається і забирається. При цьому по міцності воно не поступається якісної двоспального ліжка, без праці витримуючи вагу декількох дорослих і міцних чоловіків.

Share your thoughts