Мозаїка з яєчної шкаралупи

Сьогодні заробляти на власному мистецькому таланті дуже просто — вироби ручної роботи користуються високим попитом. Наприклад, відмінний оригінальний бізнес можна створити на виготовлення мозаїки з яєчної шкаралупи. Це мистецтво з’явилося багато століть тому, і сьогодні воно знову стає дуже популярним.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Мозаїка з ефектом «кракл» (тріщин) виглядає ефектно і при дотриманні технології створення здатна прослужити довгі роки в незмінному вигляді. З шматочків яєчної шкаралупи можна виготовляти не тільки плоскі панно і картини — таким способом можна декорувати скриньки, вази, тарілки, олівців і т. д.

Звичайно, основний матеріал для створення твору мистецтва — шкаралупа яєць. Крім цього, необхідно закупити картон, ДСП, різні склеювальні склади, туш, барвники, наждачний папір та інші інструменти, які можуть знадобитися в роботі.

Технологію виготовлення мозаїки з шкаралупи можна вивчити по безлічі матеріалів, розміщених у мережі Інтернет. Робота дуже копітка, але, разом з тим, захоплююча. Підходить цей домашній бізнес для творчих людей, що володіють художнім талантом і почуттям смаку. Потрібно відзначити, що рентабельність такого бізнесу доходить до 300% — вироби hand-made дуже популярні і затребувані. Головне — знайти канали збуту. Просувайте продукцію в соцмережах, налагоджуйте постачання в магазини подарунків та сувенірів, і все неодмінно вийде!

Share your thoughts