Мова-щітка для котів вилизування: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Власники кішок готові піти на багато чого, щоб їхні вихованці були задоволені і щасливі. Ось і житель США Джейсон о’мара — один з таких затятих кошатників, які прагнуть доставити задоволення «братам нашим меншим». Молодий чоловік винайшов оригінальний пристрій під назвою Licki Brush, яке дає можливість господарям представників сімейства котячих вилизувати їх. Унікальний апарат являє собою своєрідну щітку-мова, виготовлену з силікону. Тепер у охочих відповісти взаємністю своїм котам на їх любов з’явилася така можливість.

Бізнес-ідея американця не тільки зробила його знаменитим, але й отримала позитивний відгук у громадськості.

На краудфандингової платформі KickStarter була за короткий час зібрана значна сума, що дозволяє почати масове виготовлення подібних «вылизывательных» агрегатів. На заклик винахідника відгукнулися 2000 любителів кішок зі всієї Земної кулі. Загальна сума збору на даний момент становить понад 50 000 доларів.

Винахідник каже, що самі коти ставляться до своїх господарів як до собі подібних, тобто як до величезних кішкам, і природно вихованці чекають відповідної реакції від господарів на ніжність зрозумілою їм мовою. А такий силіконовий мова — відмінний варіант.

Первісна вартість пристрою становить 25 доларів. Якщо встигнути зробити попереднє замовлення, то можна придбати унікальну в своєму роді щітку за 19 доларів США.

Поділіться своєю думкою