Мотовездеход з повним приводом: інноваційні ідеї

Калужские новатори винайшли повнопривідний мотоцикл-всюдихід під назвою «Таурус 2×2». Цей агрегат унікальний тим, що має найпотужнішу прохідністю і здатний упевнено триматися на будь-яких російських дорогах, при цьому має невеликі розміри і вага всього на 82 кг Мотовездеход впевнено підкорює вітчизняне бездоріжжя, а заодно і серця любителів полювання, риболовлі та просто відпочинку в природних умовах, далеко від цивілізованого світу.

Особливість конструкції — в шинах. Їх розмірні параметри 60×30, і вони трохи приспущені, що дозволяє мотоциклу легко долати великі ями і невеликі водойми, а також перешкоди у вигляді густої болотній бруду, якій на просторах нашої неосяжної Батьківщини предостатньо.

«Таурус» оснащений чотиритактним двигуном, що працює на бензині. Максимальна швидкість досить пристойна для такого агрегату — 38 км/ч. Недоліки у моделі мотовездехода теж є. По-перше, в ньому відсутні амортизатори, а по-друге, якщо водій цього транспортного засобу заїхав на занадто важкопрохідний ділянку, для успішного руху вперед він повинен допомагати собі ногами.

Але переваг у агрегату значно більше. Одне з них полягає в тому, що його можна дуже швидко, буквально протягом 5 хвилин, розібрати. З нього легко знімаються кермо, багажник, сидіння і колеса. Але найцікавіше — це знімна вилка, яка кріпиться всього одним болтом. На неї, до речі, винахідники вже отримали патент.

На сьогоднішній день мотовездеход позиціонується як спортивний інвентар, а не як транспортний засіб, тому використовувати його для пересування по міських дорогах не можна. Але незабаром планується офіційна реєстрація «Таурусов» як самохідної машини. Вартість агрегату починається від 110 000 рублів.

Поділіться своєю думкою