Мотошолом з круговим оглядом

Відома японська корпорація винайшла унікальний аксесуар для мотоциклістів, що дозволяє значно підвищити рівень безпеки на дорогах. Унікальний мотошолом дає своєму власникові повноцінний круговий огляд в 360⁰ в процесі їзди на мотоциклі. Досягається це за допомогою значних розмірів скла і відеокамери заднього виду, за допомогою якої відбувається навколо транслюється на мініатюрному дисплеї, зовні і функціонально схожим на автомобільне дзеркало заднього виду.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Крім зображення, на екрані висвічується та інша додаткова інформація: метеорологічний прогноз, карта руху і т. д.

Розробник і автор проекту шолома Арата Воно говорить, що вів роботу над своїм «дітищем» кілька років поспіль. Винахідник прагнув зробити аксесуар не тільки максимально безпечним, але й комфортним для мотоциклістів. В оригінальний і корисний девайс вбудована система придушення шуму, що дає можливість розмовляти на будь-якій швидкості, обладнання для управління голосом, а також навігаційний пакет. Шолом повідомляється зі смартфоном або планшетом через Bluetooth. Надівши його на голову, можна вести голосовий пошук в інтернеті, прослуховувати музичні композиції або просто теревенити з друзями.

Загальна маса шолома не перевищує 1,8 кг. Харчування всіх систем відбувається за допомогою вбудованого літій-керамічного акумулятора, здатного працювати без підзарядки протягом 8 годин.

Старт продажів «розумного» мотошлема заплановано на 2018 рік. Орієнтовна вартість одного екземпляра складе 1799 доларів.

Share your thoughts