Мотоцикл з бортовим управлінням: інноваційні ідеї

Компанія, відома під назвою Indian Motorcycles розробила інноваційну систему управління мототехнікою. Призначена дана новинка бортового типу для застосування на мотоциклах.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Варто згадати, що щось подібне раніше вже було представлено на ринках мототехніки. Однак, виробники системи, що одержала назву Ride Command, не дарма працювали цілих два роки. Їх основною метою було створення пристрою, не просто перевершував би розробки конкурентів, а відрізняється від них.

По-перше, новинка оснащена сенсорним екраном з діагоналлю цілих 7 дюймів. Його дозвіл складає 800×480 пікселів, що удвічі перевершує дозвіл переважної частини більшості смартфонів. До речі, дисплей реагує навіть на дотики в рукавичках. Крім того, зображення на ньому добре видно навіть в сонячну погоду, що дуже зручно для професійних гонщиків. Взагалі новинка розроблена з максимально повним урахуванням усіх існуючих потреб і незручностей, які відчувають власники двоколісних залізних друзів.

5 кнопок на дисплеї дозволяють здійснювати керування мотоциклом з максимальною оперативністю. Інтерфейс пристрою максимально простий і буде зрозумілий навіть новачкам. Запуск системи здійснюється через десять секунд після старту залізного коня.

Що стосується функціоналу, то дана система дозволяє відстежувати тиск масла в двигуні, тиск в порожнині шин та інші необхідні показники. Також є вбудоване радіо, можливість прийому дзвінків і текстових повідомлень безпосередньо в процесі їзди. Звукові системи мають 2 модифікації різної потужності. Передбачена можливість підключення системи до мобільного пристрою.

Share your thoughts