Морський вибросейс : Іноземні бізнес-ідеї

Створені нові технології у сфері дослідження морських глибин. Інноваційна розробка, названа морський вибросейс (marine vibroseis), дозволяє проникати в морські водні простори і при цьому не порушувати екосистему.

Необхідність у подібній розробці з’явилася тоді, коли вчені з’ясували, що шум, видаваний всілякими надводними і підводними агрегатами, створеними людиною, негативно позначається на життєдіяльності організмів, для яких море — це рідна середовище проживання. Наприклад, кити через звуків, вироблених різною технікою, перестають чути один одного і навіть масово гинуть, помилково викидаючись на берег.

Новий агрегат вибросейс — справжній порятунок. Якщо оснастити цим пристроєм всі кораблі, то морські простори знову стануть тихими і затишними для їх мешканців. Ця система в тисячі разів тихіше відомих нині гідроакустичних апаратів.

Можна сподіватися, що з впровадженням нових технологій розпочнеться удосконалення і повне переобладнання всіх частин надводних і підводних плавальних засобів, без яких сучасне людство вже не уявляє життя.

Поділіться своєю думкою