Морозиво у вигляді знаменитостей

Морозиво — улюблене всіма ласощі. Конкуренція серед виробників цієї смакоти досить висока, і новачкам в даному бізнесі доводиться йти на різні хитрощі, щоб просунути свою продукцію. Оригінальною ідеєю, що дозволяє обійти суперників, може стати виготовлення морозива у вигляді знаменитостей.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вперше такий оригінальний проект представила в Росії компанія під назвою STOYN. Це досить відоме в столиці рекламне агентство, яке запропонувало широкій публіці на одній з найяскравіших московських вечірок ексклюзивний продукт — морозиво на паличці різних кольорів, зроблене у вигляді осіб знаменитостей, таких як Мерилін Монро, Володимир Маяковський, Че Гевара і т. д. В асортименті також були представлені пики кіношних і мультяшних героїв — Міккі Мауса, Дарта Вейдера і інших.

Смаки морозива були не менш креативні, ніж його зовнішній вигляд. Наприклад, Маяковський мав смак журавлиною горілки, а з’ївши красуню Монро, можна було насолодитися смаком полуниці з вершками. Герої мультсеріалів мали так звані дитячі смаки — банани, шоколад, яблука і т. д.

За морозивом відразу вишикувалися черги, і новий продукт був розкуплений блискавично! Тому можна не сумніватися, що ідея виробництва такого ласощі є вкрай перспективною і для інших регіонів країни.

Share your thoughts